Futbol sporu, insanlığın en büyük yaratıklarından biridir
FIFA eğitimli uluslararası turnuva organizatörleri veya maç komisyoncuları var; Bu tür unvanlara sahip Moğol vatandaşları, Dünya Kulüp Şampiyonasını başarıyla düzenledi. Aynı zamanda, FIFA sıralamasında 4-5 Moğol hakem ve seçkin Asya hakemleri var; kendi ülkemizde başarılı bir şekilde birçok büyük uluslararası yarışma düzenledik. Tüm bu çalışmalar, açıkladığı gibi, başkan yardımcısı olarak koşmalarına izin verdi; seçkin Asya […]

FIFA eğitimli uluslararası turnuva organizatörleri veya maç komisyoncuları var; Bu tür unvanlara sahip Moğol vatandaşları, Dünya Kulüp Şampiyonasını başarıyla düzenledi. Aynı zamanda, FIFA sıralamasında 4-5 Moğol hakem ve seçkin Asya hakemleri var; kendi ülkemizde başarılı bir şekilde birçok büyük uluslararası yarışma düzenledik. Tüm bu çalışmalar, açıkladığı gibi, başkan yardımcısı olarak koşmalarına izin verdi; seçkin Asya hakemleri; ve kendi ülkemizde başarılı bir şekilde birçok büyük uluslararası yarışma düzenledik. Tüm bu çalışmalar, açıkladığı gibi, başkan yardımcısı olarak koşmalarına izin verdi; seçkin Asya hakemleri; ve kendi ülkemizde başarılı bir şekilde birçok büyük uluslararası yarışma düzenledik. Tüm bu çalışma, açıkladığı gibi, başkan yardımcısı olarak koşmasına izin verdi.
MFF'nin kuralları da değişti; örneğin, disiplin etik komitesi ve hukuk alanında bir anlaşmazlık çözüm komitesi kuruldu. Daha sonra, kurallara göre yönetişim için yasal bir çerçeve kuruldu ve profesyonel bir avukat ekibi kuruldu; Bu komite şimdi futbolun disiplin ve etik konularını ele alıyor. Kadınlar futbolunu desteklemek için kadın başkan yardımcısının boşalmasını sağladı; Engelli temsilciler de yönetim kuruluna dahil edildi. Kapsamlı olarak yürütülen politika ve faaliyetlerimiz, modern futbolun gelişim hedeflerine ve hedeflerine uygundur.
Moğolistan Başkanlık Ofisinde sekiz yıl çalıştım ve yönetişim konusunda anlayış ve deneyim kazandım; Seçimlerde Futbol Federasyonu başkanına karşı 28:18 kazandım.
Ben de kalkınma politikasına aktif olarak katılıyorum. Benim rolüm, Doğu Asya'yı federasyon içinde temsil eden bir ses olmak. Doğu Asya'nın yanı sıra Moğolistan'ı da temsil eder ve rekabet, politika ve kalkınma konularında liderdir. Moğolların sesleri ve inisiyatifleri Doğu Asya futbolunun gelişimine ve Asya futbolunun gelişimine dahil olmuş olabilir; Tüm bu katılım Moğol futbolunun gelişimi için de gereklidir. Moğolistan'ı temsil eden S.Jargal'ın eşleştirme komisyoncusu var; Ayrıca Moğolların AFC Komitesi için çalışması için fırsatlar da var. Örneğin, D.Terbaatar ve Ch.Munkhzul, Asya Futbol Komisyonu'nun Sosyal Sorumluluk ve Kalkınma Politikası Komitesi'nde çalışmaktadır. Doğu Asya Finans ve Hukuk Komitesi'nin Moğol finansörü ve avukatı var ve MFF'nin pazarlama müdürü pazarlama komitesinde. Bu şekilde Moğollar, bölgedeki futbol gelişimi için çalışma fırsatına sahipler.
Başkan Yardımcısı bir komiteye başkanlık ediyor; AFC Medya ve İlişkiler Komitesi Başkanı olarak atandım. Bu başkanlığı benim üstlenmemin nedeni dernek özgeçmişimde bir gazeteci olduğumu öğrendi. Komitemiz Asya Futbol Federasyonu'nu tanıtmada kilit rol oynar. Günümüzde insanlar bir tür rekabet olmadığı sürece sosyal medyada uzun haberler izleme eğilimindedir; ancak, 35-45 saniyelik kısa klipler ve haber yayınları daha popülerdir. Daha kısa ve daha özlü haberler, insanların daha net ve daha kolay erişebildiği açıklığa kavuşturuldu.
Hatırlamanız nba중계 gereken bir şey söylemek istiyorum: Macar Başbakanı eski Cumhurbaşkanı Tsakhiagiin Elbegdorj sırasında Moğolistan'ı ziyaret etti. Daha sonra Macaristan'a yaptığı ziyaret sırasında, Cumhurbaşkanı Elveg Dorji resmi bir anlaşma imzaladı ve iki konuda Macaristan Cumhurbaşkanı ile konuştu. Biri futbol, diğeri ise suyla ilgiliydi; Macar Başbakanı Viktor Orvan futbolu çok seviyor. Ferenc Puskas, memleketi Puskas Akademisi'ni kuran ünlü bir Macar atlet. Başkan Elbegdorj beni MFA başkanı olarak tanıttı ve Moğol çocukları akademiye götürmemi istedi, bu yüzden sorunu çözdüm. İlk olarak, dört çocuk, iki çocuk ve on çocuk Puskas Akademisi'ne gönderildi; Macarca ve İngilizce olarak futbol öğrendiler ve Avrupa futbolunda uzmanlaştılar.
Şimdi hepsi Ulusal Lig'in milli takımı için oynuyor; bunlardan biri -G. Ganbayar, Macaristan İkinci Bölümünde kaldı ve üst bölüm ekibine alındı. Moğolların dört yıl içinde Avrupa'da oynamaya başlaması, Moğolların daha fazlasını başarabilme potansiyeline sahip olduğunu kanıtlıyor. Bu gururlu örnek, birçok Moğol çocuğuna ilham verdi; Pek çok çocuk ayak izlerini takip ederek Puskas'a katılmak istiyor. Diğer ülkeler ve uluslararası derneklerle olan ilişkimizi genişletmeye devam ediyoruz. Örneğin, MFF, UEFA veya Avrupa Futbol Federasyonu (Avrupa Futbol Federasyonu) ile işbirliği içinde fon alır. UEFA ve İngiliz Futbol Federasyonu, futbol bayraklarını, kapılarını ve giysilerini kırsal alanlara bağışlayarak MFF'yi destekliyor.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다