Diğerlerinden farklı olarak iyi bir varlıkla doluydum
Bankalarda ve menkul kıymetler firmalarında çok zor konuşan bir finansal satıcıyla tanışan herkes olacak. Finansal ürünler hakkında açıklama yapmakta zorlanan finansal satıcılar varsa, bu iki nedenden biridir: ilk olarak, jargon kullanımınızla, giga'nızı açın!Aslında, bunun hakkında çok az şey bildiğini gizlemek için. İkincisi, sana saygı duymuyorum. Bu yüzden, konuşmayı zorlaştıran finansal satıcılarla bağlantı kurmamak daha iyidir.Bu […]

Bankalarda ve menkul kıymetler firmalarında çok zor konuşan bir finansal satıcıyla tanışan herkes olacak. Finansal ürünler hakkında açıklama yapmakta zorlanan finansal satıcılar varsa, bu iki nedenden biridir: ilk olarak, jargon kullanımınızla, giga'nızı açın!Aslında, bunun hakkında çok az şey bildiğini gizlemek için. İkincisi, sana saygı duymuyorum. Bu yüzden, konuşmayı zorlaştıran finansal satıcılarla bağlantı kurmamak daha iyidir.
Bu harika bir başlık, ancak ait olduğu finansal şirketler gibi çıkarlardan kaçamazlar, bu yüzden yaptıkları her şey finansal mal satışı için tasarlanmıştır. Bu nedenle, finansal danışmanlık ve varlık danışmanlığı gibi harika isimler olarak adlandırılan danışmanlık, finansal ürünlerin satışı için bir bahane haline gelir. Yatırım satıcılarının danışmanlıkları 'gi-kazan-
Devam etmekte zorlanıyorsanız, yapmayın. Bugünlerde, doğrudan finansal şirketleri ziyaret etmeden çevrimiçi veya akıllı telefonlarda bilgi arayın ve finansal ürünlere katılın. Ancak bu bilgiler asla kolay ve özlü değildir.
Bir kişi önümde oturup, kelimelerle açıklamadı, aynı şey zor ve karmaşık kelimelerle açıklandı.
Peki şimdi ne yapacağız? Pencereyi ziyaret ederseniz, finansal satıcılar herhangi bir finansal ürünün samimiyetle açıklanmasını sağlayacaktır ve çevrimiçi olarak yalnız katılmak istiyorsanız, uzun ve uzun ürün detaylarını dikkatlice göreceksiniz. Bu ürünün ne olduğunu bildiğini duydum, ama bir şey bilmeden bir şeyler hissetmek için zamanın olacak. Peki ne yapacaksın? Finansal bir şirkete geldiğimde ve finansal satıcıya uzun bir açıklama yaptığımda, tam olarak anlamadım, ama sadece finansal ürünlere katılmak ister misiniz? Çevrimiçi olarak kaydolduğunuzda, bir faydanız daha iyi ve herkes kaydolduğunuzu söylüyor, bu yüzden sadece kaydolacak mısınız?
Sonuç olarak, bu durumda, bu ürüne katılmamak iyi bir fikirdir, çünkü dünyada benzer finansal ürünler çok fazladır.
Ve kötü hissi görmezden gelme. Basit bir düşünce deneyi yapalım. İşte on hamburger. İlk hamburgerde bir numara ve ikinci hamburgerde iki numara var; Hamburgerleri seviyoruz; Neyse ki, on hamburgerin hepsinin tadı kötü değil. Şimdi bir hamburger seçeceğiz.
Ama bekle! Bir hamburgerde, bilinmeyen bir şey kokuyor. Aynı şey, aynı şey, değil. Kırık bir şekilde açıklayamam, ama bir şey hissediyorum. Bu düşünceler sırasında bir hamburger seçme 폰테크 zamanı geldi. Birkaç hamburger seçer misin? Evet. En az bir hamburger değil.
Bu, neden bir hamburger seçmediğimizi biraz zor bir kelimeyle ifade edersek. “Benzer faydalar beklemek için birçok seçeneğin olduğu durumlarda,“ kötü hissetmek ”, bunun net bir nedeni olamaz, ancak açık bir sebep olabilir.”
“Birçok finansal ürün bizi en iyisi olarak görüyor ve bizi baştan çıkarıyor ve bir şeyin yenilenmemiş hissetmesini sağlayan bir ürüne katılmak için hiçbir sebep yok.”
Dünya geniş ve finansal ürünlere sahip; yaşamla ilgili birçok şey hakkında iyimseriz, çünkü birçok insanın yeteneklerinin aşırı güvendiği gerçeği. Kendi kendine güven, insanların düşüncelerini yapmalarını sağlar: “Ben farklıyım” ve bu düşünceyle finansal piyasaya atlar. Borsadaki diğerleri başarısız olsa bile, başarılı olabileceğini düşünüyorlar. Bu sadece başkalarının hikayesi, benim için önemli değil.
İnsanlar, yalnızca tesadüflere bağlı olmayan olayları etkileyebileceklerini ve hatta istedikleri yöne doğru hareket etmelerini sağlayabileceklerini düşünüyorlar.Örneğin, finans, iş, aşk vb. Hepsi güvende, ancak hepsi başarılı değil; güvenin büyüklüğü ve başarısı orantılı değildir.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다