Ziyaret edebileceğin için bunu geçmene gerek yok
Ben bir saat acemisiyim, erkek lüksünün sonu aslında saat ve arabadır, ama saat ve arabayla ilgilenmiyorum ve hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Bu yüzden geçen yıl zihinsel olarak zorlaştığımda, tanıdıklarım hobi ister egzersiz ister oyun isterken ilgi alanım yok.İlgilendiğim tek lüks kadın için. Onunla tanışmasam da, en sevdiğim kadına hediye etmek ve en sevdiği kadını görmek en […]

Ben bir saat acemisiyim, erkek lüksünün sonu aslında saat ve arabadır, ama saat ve arabayla ilgilenmiyorum ve hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Bu yüzden geçen yıl zihinsel olarak zorlaştığımda, tanıdıklarım hobi ister egzersiz ister oyun isterken ilgi alanım yok.
İlgilendiğim tek lüks kadın için. Onunla tanışmasam da, en sevdiğim kadına hediye etmek ve en sevdiği kadını görmek en büyük neşe ve mutluluktur ve doğanın bir hogu olduğunu düşünüyorum.
Kadın lüks markaları Chanel, Van Cliff ve Cartier'dir ve Louis Vuitton, Hermes veya Dior ile ilgilenmez; Gucci bundan hiç nefret ediyor.
Aslında, birkaç yıldır patlayıcı bir popülerlikten zevk alan Dior'a açgözlülük var, ancak satın alma gücünü artırarak ve Dior'dan VIP'ye yatırım yapmak için zaman ayırarak mevcut markayı kullanacağım.
Bence büyük markalardan daha küçük bir şey satın almak daha sürdürülebilir bir zevktir, çünkü her markada VIP olma yeteneği yoktur. 40 milyon won'da birden fazla 10 milyon won'luk dört ürün satın almak eğlencelidir.
Bu yüzden lüks mücevherler ve lüks saatler gibi lüks mallar alışveriş haftaları değil, onunla alışveriş yapmak Breguet saatidir.
Bregue'nin imajı iyi değildi, ama çocukluğumdan beri Gangnam eğlence endüstrisinde dolaştığım söylentileri vardı ve Gangnam'da 3B yapan kişinin sahtekarlık olduğunu duydum.
3B Ran, Bentley (Bentley), Brioni (Brioni) ve Breget (Breget). Şimdi çok fazla ayak var, ama on yıldan fazla bir süredir, o zamanlar çok az şey vardı. Yani 3B yapan çok para vardı ve kötü kalitede olan birçok insanın yaşadığı deneyimin hikayesi bir 레플리카 efsane haline geldi.
Söylentilerin çocukluk aklımda doğru olduğunu düşündüm. Çünkü annesinin arkadaşının bir çocuğun evlilik hediyesi olarak 100 milyon dolarlık bir bretsey saati olduğunu duyduğunda, bir dolandırıcılık olduğunu ve çok parası olduğunu düşünüyordu.
Tabii ki, şimdi sadece yaşlı bir at, ama Bentley'nin hala çok fazla koyun görüntüsü var, bu yüzden Bentley'i satın almak istediğinde daha iyi olmadığını söyledi. Gangnam'da toprak ve kum dövmesi yapan birçok insan var ve yasadışı göçmenlerde çalışan fırtınaların Bentley'ye bindiği de doğru.
Van Cliff'in yonca bileziği ile Breget arasında ne yapacağımız konusunda endişeliydim. Ancak Van Cliff Sellers, Bregue'yi daha güzel hale getirmeyi önerdi (tanıdığım tüm satıcılar garip), Breguet daha pahalıydı ve Breguet'i seçti.
Her neyse, Breggette'i beklemiyordum çünkü kötü bir görüntüydü ve Van Cliff için endişelendim, ama aslında tanıştığım Breggett çok güzeldi, bu yüzden önemli değildi.
Model, Bregue'nin popüler modelleri olan Lane de Napoli, Rose Gold'un, özellikle de birçok kadın için en sevdiği model olan Breguet Saati'nin kadınsı ve zarif bir çizgisidir.
Breget, marka logosu (CI) tilt el yazısı olarak kullanılan tek lüks saat şirketidir; yumuşak zariflik bir kimlik olduğundan, Arap endeksleri de çok eskidir.
Kalın ve büyük, ancak düşündüğü kadar ağır değil; Özellikle yana bakarsanız, camın kavisli yüzeye çıktığı tasarımı sevebilirsiniz; Cartier'in balon mavisi, bu yükselen cama çekiliyor.
Yeşil ve şarap rengini seçtim çünkü saati satın aldığımda istediğim kayışları sunuyordum; şarap güzel, ama biraz yaygın bir eşleşme ve yeşil zarif ve serin. Yaz aylarında giydiğinizde serin görünen açık mavi de diğer duygularla iyi uyuyor.

Temel siyah deri kayışlar çok temel ve düzdür; Daily değil, ama renkli olduğunda daha sıcaktır; renk çizgisi saati daha renkli yapar; deri kayışlar sayfa başına 500.000 kazandı. Deri yerine metal (altın Brislet) on milyonlarca kazandı, bu yüzden deri çok ucuz.
Breggette'de 20 milyon won'luk ucuz bir model var, ancak bu fiyata bir saat satın almak uygun değil. Çok mütevazı, aslında, zaten başka şeyler var ve Daily için daha fazla yaşamak uygun, bu yüzden aslında trompetleri giriş olarak görüyorsunuz.
Napoli'nin fiyatı 43.4 milyon kazandı, ancak bu fiyat saat markası çok fazla satın aldığı için kimse satın almayacak. Bazı kartlar veya nakit ödemeler için% 5 indirim (veya hediye sertifikası) ve% 5 indirim, bu nedenle gerçek satın alma fiyatı yaklaşık 39,5 milyon kazandı.
Hediye sertifikası satıcısına satın alırsanız, 100.000 won başına 27.000 won indirim alacaksınız.
Etkinliğin detayları zaman zaman biraz farklıdır, bu nedenle detayları doğrudan mağazadan kontrol etmeniz gerekir.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다